Haberler

Elif Yakarçelik’ten “Yalnız Uyuma”

Elif Yakarçelik’ten “Yalnız Uyuma”

Kalan

Mayıs 17th, 2019

0 Comments

Elif Yakarçelik’ten beklenen ikinci albüm “Yalnız Uyuma” 19 Nisan’da Kalan Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşuyor…

Mayıs 2017’de dinleyicilerin beğenisine sunduğu “Geçici” albümünden tam iki yıl sonra Elif Yakarçelik, 19 Nisan 2019’da müzik marketlerde ve online platformlarda Kalan Müzik etiketi ile yayınlanacak olan ikinci albümü “Yalnız Uyuma” ile dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

İlk albümü “Geçici” ile müzik dünyasına mütevazi bir başlangıç yapmayı düşünen Elif Yakarçelik’in etkileyici yorumu ve özlenen caz/pop düzenlemeleri, beklediğinin ötesinde bir ilgi uyandırdı. İkinci albüm için hemen çalışmaya başlayan yorumcu, “Yalnız UYuma” albümü ile bu kez yeni besteler ve sürprizlerle karşımızda.

Yakarçelik’in samimi vokalini, etkileyici düzenlemeler ve müzisyenlerle buluşturduğu “Yalnız Uyuma” albümünün müzik direktörlüğünü yine Özgür Ulusoy üstleniyor. Albüm sürecinde birlikte şahane bir uyum yakaladıklarını belirten Yakarçelik, bu albümde muhteşem müzisyenlerle bir araya gelmenin kendisinin en büyük şansı olduğunu vurguluyor.

Albümde dinleyicileri, özlenen “samimi Yakarçelik yorumu”nun ötesinde, caz, pop ve etnik müziğin etkileyici sentezi bekliyor. Albüm için farklı bir giriş ve son hazırlayan Yakarçelik, “Yalnız Uyuma” albümündeki içten parçalar kadar, farklı sürprizleri ile de dinleyicilere özel bir albüm deneyimi sunuyor.

Comments are closed.