Haberler

Elif Yakarçelik “Geçici” albümü ile İKSV Salon’da

Elif Yakarçelik “Geçici” albümü ile İKSV Salon’da

Kalan

Nisan 18th, 2017

0 Comments

Geçici 05 Mayıs Cuma akşamı ilk defa dinleyicisi ile buluşuyor…

Yapımcı kimliği ile televizyon sektöründe birçok projeye imza atmış Elif Yakarçelik “Geçici” ile 05 Mayıs Cuma akşamı İKSV Salon’da müzikseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Kalan müzikten çıkan “Geçici” albümü Yakarçelik’in uzun yıllardır farklı müzisyenler ile sürdürdüğü müzik hayatının ilk solo albümü.
Türk sanat müziğinin önemli seslerinden Tülin Yakarçelik’in kızıdır. Elif Yakarçelik, yapımcılık kariyerinin yanı sıra müzikseverlerin farklı projeler ile takip ettiği bir isim. Koli Bandı, Fish&Chips gibi gruplar ile çeşitli mekanlarda rock, jazz, funk, pop gibi müziğin birçok türünde şarkılar söyledi. Müzisyen Ramiz Bayraktar ile geliştirdikleri “Saklı” projesi ile “Kimse Yok” adlı şarkıyı dijital platformlarda paylaştılar.

Elif Yakarçelik, “Geçici” albümünü “Benim doğru dürüst bir imzam bile yok; her şeyin geçici olduğu bir dünyada keşke bu kalıcı olsa” diye anlatıyor. Yakarçelik, albüm ile ilgili: “Şarkıların bazılarını müzikseverler yakından tanıyabilir, bazılarını ilk defa duyabilirler. Ama hepsi beni çok heyecanlandıran şarkılar. Hepsinin söz ve bestecilerine müthiş saygı duyuyor, bana bu albümü yapma imkanı sağladıkları için teşekkür ediyorum.”dedi.

Comments are closed.